У літописців є найстрашніша зброя – замовчування
Павло Загребельний, український письменник, громадський та політичний діяч, Герой України

Делегація ЗС Британії відвідала зону проведення операції об'єднаних сил

8 березня, 2021 - 17:47
Фото: Facebook / Сухопутні війська ЗС України

Делегація Збройних Сил Великої Британії відвідала зону проведення операції об'єднаних сил (ООС).

Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у Facebook.

"В ході візиту представники іноземної делегації ознайомилась з безпековою ситуацією на Сході України, а також оцінили ефективність підготовки особового складу Збройних Сил України в рамках операції ORBITAL. Зокрема, іноземні представники відвідали Об’єднаний центр цивільно-військового співробітництва в місті Краматорськ", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час брифінгу заступник командувача ООС генерал-майор Едуард Москальов і представники Об'єднаного центру ЦВС ознайомили делегацію Збройних Сил Великої Британії з ситуацією безпеки на сході.

"Окрім цього, в рамках візиту, делегація ознайомилась з порядком роботи на КПВВ Майорське, після чого британці провели брифінг з представниками ОБСЄ в Краматорську. Візит завершився зустріччю з представниками Офісу координації гуманітарних питань ООН", – зазначають у прес-центрі.

Там нагадують, що в 2015 році Уряд Великої Британії за підтримки Палати лордів, ухвалив рішення про створення тренувальної групи британських інструкторів (операція ORBITAL) і направлення військового персоналу в Україні для надання допомоги з розвитку оперативних і бойових можливостей Збройних Сил України.

Починаючи з березня 2015 року, за участю британських інструкторів підготовлено понад 22 500 військовослужбовців Збройних Сил України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ