Без своєї власної національної аристократії, без такої меншості, яка б була настільки активна, сильна та авторитетна, щоб зорганізувати пасивну більшість нації всередині і тим захистити її од всяких ворожих наскоків ззовні, немає і не може бути нації.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

У Львові презентували творчість народного художника Богдана Ткачика

8 березня, 2021 - 17:20
Фото автора

В Львівському палаці мистецтв відкрилася виставка відомого художника Богдана Ткачика. Дана експозиція є своєрідним зрізом творчості митця за останні роки.

Кілька десятків творів заполонили один із найбільших виставкових залів Палацу мистецтв. Серед робіт можна побачити як портрети відомих людей, так і пейзажі та натюрморти.

«Дякую Богу, що мав можливість своєю творчістю доторкнутися до великих постатей моїх земляків. Геніїв, які змінювали світ до кращого в мистецтві, науці, в духовності. Це надзвичайна енергетика великих особистостей. Дуже хочу, щоб культурні і освічені земляки надихали нашу молодь», - зазначив Богдан Ткачик.

Зважаючи, що художник розписав близько 20 церков в різних куточках України, на виставці можна поглянути на його твори іконопису. Також є портрети духовних лідерів церкви – патріарха УГКЦ Святослава Шевчука, патріарха УГКЦ Любомира Гузара, архієпископа Львівського УГКЦ Ігоря та інших.

Споглядаючи на роботи присвячені Івану Миколайчуку та фільму «Тіні забутих предків», можна побачити з яким трепетом і любов’ю художник ставиться до геніального українського кіноактора. Окремий цикл присвячено і роботам на твори Тараса Шевченка.

Павло Паламарчук, "День", Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ