Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Митрополит Епіфаній обговорив із Зеленським святкування Великодня під час карантину

8 квітня, 2020 - 10:22
Фото pomisna.info

Президент України Володимир Зеленськй і митрополит Київський і всієї України Епіфаній обговорили проведення богослужінь у період карантину.

Про це повідомляє пресслужба Православної церкви України.

"7 квітня 2020 року Блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній вдруге за останні тижні зустрівся з Президентом України Володимиром Олександровичем Зеленським. Учасники зустрічі поділилися баченням шляхів подолання складних викликів, перед якими опинився весь світ, і зокрема Україна", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Президент розповів предстоятелю ПЦУ про заходи, яких вживає держава, а митрополит Епіфаній – про рішення церкви, ухвалені у зв‘язку з пандемією та запровадженими карантинними обмеженнями.

Зеленський відзначив важливість поєднання зусиль держави та релігійних спільнот, спрямованих на протистояння поширенню небезпечної хвороби.

Співрозмовники також обмінялися думками щодо необхідності забезпечити у великодній час як дотримання карантинних обмежень, так і звершення святкових богослужінь.

«Молитви і богослужіння у ці дні мають відбутися, щоби, залишаючись вдома, наші вірні могли долучитися до них через трансляції, щоби відчули – попри важкі обставини сьогодення величне свято прийшло до нас», – підкреслив митрополит Епіфаній.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ