Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Австрія занепокоєна стягуванням військ РФ до кордонів з Україною

8 квітня, 2021 - 16:01
Фото Артема СЛІПАЧУКА, «День»

 Австрія занепокоєна стягуванням військ Російської Федерації до кордонів з Україною. Цю ситуацію обговорять на найближчій зустрічі міністрів закордонних справ країн-членів Європейського Союзу.

Про це в коментарі Укрінформу повідомили у Міністерстві європейських та міжнародних справ Австрії.

«Ми із занепокоєнням стежимо за повідомленнями про зростаючу кількість порушень режиму припинення вогню та переміщення військ. Міністри закордонних справ ЄС розглянуть розвиток ситуації в Україні на наступній зустрічі», - прокоментували в австрійському МЗС питання щодо переміщення військ ЗС РФ біля кордонів України та порушення перемир’я на Сході.

У зовнішньополітичному відомстві Австрії також вказали на очікування, що «сторони будуть прагнути до мирного врегулювання конфлікту та утримаються від будь-яких провокацій».

Раніше глава МЗС України Дмитро Кулеба заявляв, що візьме участь у засіданні глав МЗС країн ЄС, запланованої на 19 квітня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ