Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

В Україні на 9 травня заплановано близько 1,5 тисячі масових заходів, - поліція

8 травня, 2018 - 14:54
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Безпеку та публічний порядок 8 травня забезпечуватимуть понад 3,5 тисячі правоохоронців, а 9 травня - понад 20,5 тисяч поліцейських та нацгвардійців. Про це речник Нацполіції Ярослав Тракало повідомив у Facebook.

"8 травня з нагоди Дня пам’яті та примирення в усіх регіонах держави заплановано проведення близько 500 офіційних заходів. Очікується, що участь у них візьмуть майже 85 тисяч громадян. Під час їх проведення безпеку людей забезпечуватимуть понад 3,5 тисячі правоохоронців та військовослужбовців Національної гвардії України", - йдеться у повідомленні.

"9 травня по державі заплановано проведення близько 1,5 тисячі заходів, в яких, згідно з поданими заявками, візьмуть участь близько 390 тисяч громадян. За порядком по всій державі стежитимуть понад 20,5 тисяч поліцейських та військовослужбовців Нацгвардії", - розповів Тракало.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ