Хто забуває уроки історії, приречений на їх повторення
Джордж Сантаяна, американський філософ і письменник іспанського походження

Чийгоз став символом опору окупантам у Криму, - Джапарова

8 серпня, 2017 - 18:25
Фото із сайту mip.gov.ua

Еміне Джапарова, перший заступник міністра інформполітики вважає, що заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз уже став символом опору діям окупанта у Криму. Таку думку вона висловила в ефірі «112 Україна», повідомляє Укрінформ.

«Ахтем Чийгоз на сьогодні є символом цього опору. Фактично його справа налічує 30 томів. Це судилище, тому що навіть якщо погоджуватися, так собі уявимо, з російською інтерпретацією подій і погоджуватися з тим, що він начебто щось там неправомірне організував, то ці події мали місце тоді, коли, навіть згідно з російським законодавством, Крим ще був частиною української території. Тому це абсолютно такий правовий абсурд, який здійснюють на наших очах», - сказала Джапарова.

Водночас вона відзначила, що для кримських татар така репресивна політика Російської Федерації не є новою. «Вона лежить у площині «загнати людей в страх» для того, щоб будь-який опір не мав місця. Тобто, з одного боку вичавлюють усіх активних, а з іншого - всіх, хто залишився жити в Криму, змушують таким чином мовчати», - сказала перший заступник міністра інформполітики.

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...