Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

У США створили пристрій за допомогою якого можливо спілкуватися з голограмою

8 серпня, 2020 - 12:22
Ілюстрація: Pixabay

Лос-Анджелеська компанія PORTL розробила девайс розміром з телефонну будку, який здатен транслювати фігуру людини у повний зріст.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на GadgetsNow.

"Машину також можна оснастити технологією, яка дозволяє взаємодіяти із записаними голограмами історичних постатей та родичами, які пішли із життя", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що пристрій має 2,1 метра у висоту, 1,5 метра у ширину та може підключатися до звичайної мережевої розетки. Будь-хто з камерою та білим фоном має змогу завантажити на білому фоні голограму у якій, зі слів генерального директора PORTL Девіда Нусбаума, відбувається “голопортація”.

“Ми маємо змогу підтримати контакт між сім’ями військових, що не бачили одне одного декілька місяців, людьми з різних узбереж”, або між тими, хто дотримується карантину через коронавірус, додав Нусбаум.

Ціна на пристрій починається від 60 тисяч доларів та має знизитись за наступні 3-5 років, заявляє генеральний директор. Компанія також планує випустити менший дешевший девайс на початку 2021 року.

Девайс можна оснащати штучним інтелектом від Лос-Анджелеської компанії StoryFile, та робити записи голограм з можливістю збереження. Ця опція підвищує ціну до 85 000 доларів.

Директорка StoryFile Хезер Сміт повідомила, що люди “можуть відчувати, ніби вони справді поговорили з голограмою. Ти відчуваєш їх присутність, мову тіла, невербальні риси. Ти відчуваєш, ніби справді поговорив із людиною, хоча насправді її тут не було”.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ