Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Далай-лама: "Путін має егоцентричну установку: я, я, я!"

8 вересня, 2014 - 11:55
Духовний лідер буддистів Тибету далай-лама
Духовний лідер буддистів Тибету далай-лама / Фото с сайта nbcnews.com

Духовний лідер буддистів Тибету далай-лама виступив з різкою критикою на адресу президента Росії Володимира Путіна.

На його думку, російський політик занадто довго перебуває при владі в своїй країні: "Пан Путін був спочатку президентом, потім прем'єр-міністром, потім знову президентом. Це забагато", - заявив далай-лама в інтерв'ю німецькій газеті Die Welt, передає DW.

"Це демонструє, що він має егоцентричну установку: я, я, я!", - Сказав духовний лідер буддистів, підкресливши, що саме в цьому криється корінь російських проблем.

Далай-лама також зазначив, що на відміну від Китаю Росія та її президент Путін зараз не прагнуть стати частиною глобальної політичної системи і протягом тривалого часу приймати міжнародні правила гри. Він підкреслив, що "Путін, схоже, намагається звести нову Берлінську стіну, але при цьому завдає шкоду своїй країні". Далай-лама вважає, що ізоляція для Росії - те саме що самогубство.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ