Якщо ми вирішимо всі проблеми світу, але провалимо вирішення освітніх проблем, наші діти зруйнують те, що ми їм заповіли.
Томас Джефферсон, 3-й президент США, один з авторів Декларації незалежності США

У Франції знову протестують "жовті жилети"

8 вересня, 2019 - 09:31
Фото Reuters

Французький рух "жовтих жилетів" у суботу, 7 вересня, поновив акції протесту.

Демонстрації пройшли у великих містах, у них взяли участь кілька тисяч осіб.

Про це повідомляє DW.

"У ході протестів сталося кілька сутичок учасників з поліцією. Так, у Парижі були затримані відпущені 89 "жовтих жилетів", крім того, правоохоронці винесли понад 60 попереджень. У столиці Франції в акції протесту взяли участь близько 800 осіб. Демонстрація стала більш численною, ніж попередні акції "жовтих жилетах" в останні місяці", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що більша частина учасників акції поводилася мирно.

Найбільша акція "жовтих жилетах" пройшла в Монпельє. На вулиці міста вийшли близько 3000 протестувальників, у тому числі 500 радикалів із так званого "Чорного блоку". Демонстранти підпалили поліцейську машину в центрі Монпельє, у свою чергу, правоохоронці застосували сльозогінний газ. Двоє учасників акції були тимчасово затримані.

Крім того, сотні людей вийшли на мітинг у Руані попри те, що міська влада заборонила демонстрації в суботу спеціальним указом. Кілька "жовтих жилетів" у Руані були тимчасово затримані, ще понад 100 осіб отримали попередження. Невеликі мітинги "жовтих жилетів" також пройшли в Марселі, Ліллі, Страсбурзі та деяких інших містах.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: DW

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ