Мені судилася така доля, що ваші мертві вибрали мене. Не можна займатися історією голокосту та не стати хоч би напівєвреєм, як не можна займатися історією голодомору й не стати хоча б напівукраїнцем.
Джеймс Мейс, американський історик, політолог, публіцист, дослідник Голодомору в Україні, автор газети "День"

"Талібан" заборонив жінкам займатися спортом

8 вересня, 2021 - 16:48
Фото: Reuters

Заступник голови комісії "Талібану" з культури Ахмадулла Васик заявив, що афганським жінкам, у тому числі спорстменкам з національних збірних, буде заборонено займатися спортом.

Про це пише РБК-Україна з посиланням на The Guardian.

За його словами, жінкам буде заборонено займатися будь-яким видом спортом, який "оголює їх тіло".

"Я не думаю, що жінкам буде дозволено грати в крикет, тому що в цьому немає необхідності. У крикеті вони можуть зіткнутися з ситуацією, в яких їх обличчя і тіла не будуть закриті. Іслам не дозволяє жінкам показуватися в такому вигляді. В епоху ЗМІ будуть з'являтися фото і відео, і люди будуть їх дивитися. Іслам і Ісламський Емірат не дозволяють жінкам грати в крикет або займатися будь - яким видом спорту, в якому буде видно їх обличчя і тіло", - заявив Васик в інтерв'ю австралійській телекомпанії SBS.

Він додав, що іслам дозволяє жінкам виходити на вулицю тільки за необхідності, а спорт не є необхідністю.

Нагадавши. що бойовики "Талібану" зобов'язали жінок, які навчаються в приватних університетах і коледжах під час занять носити закриває обличчя головний убір-нікаб

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ