Всяка диктатура вільного слова не терпить
Сергій Єфремов, український громадсько-політичний і державний діяч

Голова Вінницької ОДА повідомив про пропозицію хабаря від керівника облавтодору

8 жовтня, 2020 - 15:34
Фото з Facebook-сторінки Сергія Борзова

Спецпідрозділ управління СБУ у Вінницькій області спільно з детективами НАБУ затримали сьогодні «на гарячому» керівника Служби автомобільних доріг у Вінницькій області. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов. Як виявилося саме він «здав» корупціонера, який намагався надати голові Вінницької ОДА неправомірну вигоду у розмірі 4,2 млн. грн за вирішення питання про погашення заборгованості та виділення коштів з державного бюджету України.

«Керівник служби автомобільних доріг у Вінницькій області А. запропонував надати мені, як голові Вінницької ОДА, неправомірну вигоду у розмірі 4,2 млн грн за вирішення питання про погашення заборгованості та виділення коштів з державного бюджету України, за раніше поставлене медичне обладнання на комунальний медичний заклад області КЗ «База спеціального медичного постачання», перед комерційними структурами (ТОВ «Ілантанмед» та ПП «Донмед»), у розмірі 42 млн грн», – написав Сергій Борзов.

Він додав, що 24 вересня звернувся до правоохоронних органів із заявою щодо пропозиції надання йому неправомірної вигоди. На підставі заяви НАБУ зареєстровало кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі. А під час надання останньої частини неправомірної вигоди в розмірі 200 тис. грн корупціонера затримали.

На даний час тривають слідчі дії, за результатами яких керівнику облавтодору буде оголошена підозра про вчинення кримінального правопорушення за вище вказаною статтею кримінального кодексу України.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниччина

Фото з Facebook-сторінки Сергія Борзова

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ