...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Понад чверть населення України перебуває за межею бідності, - Денісова

8 жовтня, 2020 - 17:42
Фото Миколи Тимченка, "День"

За словами уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової, понад чверть українців перебувають за межею бідності

Про це повідомила пресслужба Денісової.

"Понад чверть населення України перебуває за межею бідності. Прожитковий мінімум в Україні становить близько 75 доларів на одну людину в місяць. Мінімальна заробітна плата - 176 доларів", - йдеться у повідомленні.

За її словами, попри збільшення рівня оплати праці, в Україні спостерігається таке явище як бідність працюючих. За оцінками експертів, кожному третьому працюючому не вистачає заробітної плати на задоволення необхідних життєвих потреб, а кожен другий працездатний працює на умовах вторинної зайнятості.

Вона також зазначила, що в Україні на 24% зросла заборгованість з виплати заробітної плати - до $200 млн.

Крім того, Денісова наголосила, що незмінно високим залишається рівень бідності серед осіб пенсійного віку - пенсію нижче або на рівні межі монетарної бідності отримують 80% українських пенсіонерів.

Денісова також додала, що в умовах пандемії COVID-19 проблема бідності посилилася через зростання рівня безробіття, відсутність належного соціального забезпечення осіб з інвалідністю та малозабезпечених громадян, обмеження доступу до онлайн-навчання більшості дітей з малозабезпечених сімей.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ