Народ, який вірить, що якась суміжна країна або імперія здобуде йому державу, ніколи не зможе стати на власні ноги і буде завжди паралітиком. А його політичні групи будуть задніми колесами для чужих агентур.
Олег Ольжич - український поет, археолог і політичний діяч

Рааб: Лондон разом із партнерами працюватиме над санкціями проти РФ за інцидент з Навальним

8 жовтня, 2020 - 11:54
Фото: Reuters

Велика Британія разом із партнерами буде працювати над введенням санкцій проти російських посадовців у зв'язку з інцидентом з опозиціонером Олексієм Навальним, повідомив в середу глава МЗС Великої Британії Домінік Рааб.

"Ми будемо працювати разом із нашими міжнародними партнерами, щоб просувати санкції проти російських посадовців і інших, хто вважається відповідальним за цей злочин, а також проти тих, хто брав участь у розробці програми хімічної зброї "Новачок", - йдеться в заяві Рааба, опублікованій на сайті британського уряду.

Раніше в середу Франція і Німеччина повідомили, що передадуть європейським партнерам свої пропозиції щодо санкцій проти фізичних осіб і однієї структури в зв'язку з інцидентом з Навальним.

Навальному стало погано 20 серпня в польоті з Томська в Москву. Літак здійснив екстрену посадку в аеропорту Омська. Опозиціонер був госпіталізований в комі до реанімації омської лікарні. 22 серпня його перевезли на лікування до Німеччини в берлінську клініку Charite. 2 вересня влада ФРН з посиланням на лабораторію Бундесверу оголосила, що в організмі Навального виявлені сліди отрути з групи "Новачок". 7 вересня в клініці повідомили, що Навального вивели зі штучної коми і його стан покращився.

9 вересня німецькі ЗМІ з посиланням на німецьке міністерство оборони повідомили, що Берлін передав в ОЗХЗ результати дослідження Навального і не бачить необхідності направляти їх безпосередньо Росії.

6 жовтня ОЗХЗ повідомила, що Навальний був отруєний різновидом нервовопаралітичної речовини "Новачок", яка не значиться в списках додатків про хімічні речовини до Конвенції про заборону хімічної зброї. Німеччина запропонувала ОЗХЗ передати ці висновки всім країнам-учасницям Конвенції про заборону хімічної зброї, повідомили в міжнародній організації.

Російська влада відкидає обвинувачення у причетності до інциденту з Навальним.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ