Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Близько 200 українських туристів другу добу не можуть вилетіти з Єгипту

8 листопада, 2018 - 19:50
Фото з відкритих джерел

В аеропорту Єгипту застрягли близько 200 українських туристів - клієнтів туроператора Join Up, які вже другу добу не можуть вилетіти з єгипетського міста Шарм-ель-Шейха.

Про це повідомляє "Громадське".

За словами одного з туристів Олександра, їхній рейс мав вилетіти 7 листопада о 19:10, але представники перевізника Yanair заявили, що на літаку "сталася бійка", тому він не полетить.

"Нас заселили в поганий готель - "клоповник", а сьогодні (8 листопада, - ред.) сказали, що ми вилетимо до України", - розповів Олександр.

За його словами, туристів привезли до аеропорту, але знову не відправили до України. "Хотіли заселити знову в "клоповник", але люди піднялися і сказали, що не поїдуть туди. Нам спочатку погрожували поліцією як представники перевізника Yanair, так і представники туроператора Join Up, а потім пообіцяли нормальний готель. Ми от їдемо туди", - зазначив Олександр.

У компанії Join Up підтвердили "Громадському", що туристи не вилетіли з Єгипту. "Туристам було надано розміщення в готелі, звичайно, за кошт компанії. Частина туристів уже сьогодні вирушає (до України, - ред.) рейсом о 19:00, а друга частина — також сьогодні о 21:40", - повідомили в Join Up.

У прес-службі туроператора зазначили, що не отримували скарг від туристів щодо готелю. Щодо причин затримання рейсу в Join Up заявили, що це не входить до їхньої компетенції і треба звертатися до перевізника.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ