Хто заперечує свободу іншого, сам свободи не заслуговує.
Авраам Лінкольн, 16-й президент США, визволитель американських рабів

У КНУ імені Тараса Шевченка продовжать вивчати кримськотатарську мову і літературу, - Кориневич

8 листопада, 2019 - 18:54
Фото з архіву "Дня"

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка продовжать вивчати кримськотатарську мову і літературу, повідомив 8 листопада постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич після зустрічі з проректором Володимиром Бугровим щодо ситуації з програмою «Кримськотатарська мова і література», передає Крим Реалії.

Кориневич зазначив, що «ніхто не ліквідує програму «Кримськотатарська мова та література».

«Наприкінці цього року (в КНУ – КР) закривається відповідна програма, оскільки минув час її дії. Це абсолютно нормальна процедура», – зазначив Кориневич.

За його словами, на заміну програмі, що закривається, «з 2017 року діє нова така ж програма «Кримськотатарська мова і література», яка діє та продовжуватиме діяти».

«Програма буде внесена до Правил прийому на 2020-2021 навчальний рік, і з вересня 2020 студенти продовжуватимуть навчатися і вступати на цю програму», – йдеться у повідомленні Кориневича.

У жовтні 2016 року в Інституті філології Київського національного університету ім. Шевченка відкрили Центр кримськотатарської мови і літератури, а також лабораторію сучасних технологій усного перекладу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ