Мої дорогі! Поставте собі питання: що про вас одного дня скаже історія?
Йосип Сліпий, український дисидент, єпископ Української греко-католицької церкви, кардинал Римо-католицької церкви

Нові штами коронавірусу з'являються у країнах, де мало вакцинованих - Єврокомісія

8 листопада, 2021 - 19:33
Фото: Reuters

Повна вакцинація населення ЄС залишається ключем для подолання пандемії COVID-19, й нові хвилі інфекції, що поширюються Європою, лише підтверджують цей висновок, і не дають підстав сумніватися у наукових даних щодо безпечності та ефективності вакцин.

Про це у понеділок під час брифінгу для преси заявила речник Європейської Комісії Дана Спінант, повідомляє Укрінформ.

«Ми бачили ці цифри. Ми говоримо про четверту, про п’яту або шосту хвилі інфекції, у залежності від того, про яку країну йдеться. Рівень вакцинації в Європі є одним із найвищих у світі, але й існує вражаюча різниця у рівні вакцинації між різними країнами. В таких країнах як Німеччина рівень вакцинації наближається до 80 відсотків. Але є й інші країни, наприклад, такі як Румунія, де рівень вакцинації є набагато нижчим, де більшість населення не отримали щеплення проти коронавірусу. І саме це може бути середовищем для розвитку його нових форм», - зауважила речник Єврокомісії.

Вона наголосила, що вакцинація дійсно захищає від поширення вірусу, навіть проти найбільш агресивних його форм. Ці висновки підтверджені статистикою європейських агентств ЕМА (Європейське агентство з лікарських засобів) та ECDC (Європейський центр з профілактики та контролю захворюваності), які продовжують спостереження за клінічним застосуванням вакцин та їх ефективністю. Тож наразі є важливим донести цю інформацію до всіх співгромадян, особливо тих, хто досі не отримав захисту від коронавірусу, та переконати їх у важливості вакцинації.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ