Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

До весни патрульна поліція з’явиться у 29 містах України, - Аваков

8 грудня, 2015 - 19:30
Фото з сайту mvs.gov.ua

До весни патрульна поліція з’явиться у 29 містах України. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє прес-служба МВС України.

"Зараз патрульна поліція працює в 7 містах України, до весни вона з’явиться у 29 містах. Крім патрульної поліції, почнуть функціонувати дорожня поліція і патруль для сільської місцевості за прикладом експерименту, здійсненого в м. Самбір Львівської області", - йдеться у повідомленні.

Глава МВС зазначив, що вже існує механізм моніторингу діяльності поліції. Також на веб-сайті МВС функціонує розділ для скарг громадян. На ці повідомлення реагуватимуть максимально оперативно.

Водночас Аваков закликав поставитися до процесу становлення поліції критично, але з розумінням, оскільки кадровий склад поліції наразі дуже омолодився.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ