Історія – наука про людей у часі, наука, в якій безперервно треба пов’язувати вивчення мертвих з вивченням живих.
Марк Блок, французький історик

Джонсон назвав майбутні вибори в Британії критично важливим моментом в історії країни

8 грудня, 2019 - 14:56
Фото Reuters

Прем'єр-міністр Британії Борис Джонсон заявив у неділю, що вибори, які відбудуться цього тижня у Великій Британії є доленосним моментом, повідомляє Sky News.

"Вибір у четвер, 12 грудня, - неймовірно суворий. Це вибір між рухом уперед з консервативним єдиним урядом, який здійснить вихід Британії з ЄС, або проведенням всього наступного року в повному паралічі після двох референдумів", - сказав він, відповідаючи на запитання журналіста, чи переживає він за голосування.

"Один референдум в Шотландії, інший - щодо ЄС, коли Джеремі Корбін навіть не зможе нам озвучити свою позицію стосовно Brexit, і хто має намір займатися кампанією на підтримку угоди, яку він пропонує", - пояснив Джонсон.

Він відмовився відповідати на запитання журналіста, чи піде він у відставку, якщо результат голосування не буде для нього сприятливим.

"Якщо ви не заперечуєте, я маю намір зосередитися в найближчі п'ять днів, тому що я вважаю, що саме цього від нас очікує народ цієї країни", - сказав Джонсон.

У Великій Британії 12 грудня відбудуться дострокові парламентські вибори, які ініціював Джонсон, щоб провести через парламент угоду про Brexit. Раніше депутати відкидали угоди з Брюсселем, запропоновані Джонсоном і його попередницею Терезою Мей.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ