Якщо свобода взагалі щось значить, то це право говорити іншим те, чого вони не хочуть чути
Джордж Оруелл, британський письменник і публіцист

Кулеба здійснить візит до Великої Британії

8 грудня, 2021 - 17:57
Фото: УНІАН

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 8-9 грудня здійснить візит до Великої Британії на запрошення державної секретарки у закордонних справах, Співдружності націй та розвитку Великої Британії Ліз Трасс.

Про це повідомляє пресслужба МЗС України.

Зазначаэться, що Дмитро Кулеба та Ліз Трасс проведуть підготовче засідання Діалогу стратегічного партнерства України та Великої Британії.

"Діалог стратегічного партнерства є новим форматом  в українсько-британських відносинах і започатковується відповідно до всеосяжної угоди, що була підписана в жовтні 2020 року в Лондоні Президентом України Володимиром Зеленським та Прем'єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном", - йдеться у повідомленні.

Також, глави української та британської дипломатій обговорять кроки задля зміцнення українсько-британських відносин в політичній, торговельній, економічній, безпековій та оборонній сферах.

Глава МЗС України окремо порушить питання лібералізації візового режиму для українських громадян.

"У засіданні Діалогу стратегічного партнерства також візьмуть участь представники галузевих міністерств та відомств України та Великої Британії, які узгодять напрями подальшої взаємодії як на двосторонньому рівні, так і в рамках міжнародних організацій", - зазначається у повідомленні.

Крім того, під час візиту Дмитро Кулеба та Ліз Трасс проведуть окремі двосторонні переговори, ключовими темами яких стануть консолідація підтримки України на тлі агресивних дій Росії, енергетична безпека, спільна протидія викликам в ширшому Чорноморському регіоні.

У пресслужбі додають, що програма візиту також передбачає виступ міністра на заході, присвяченому інвестиційним можливостям України, та спілкування зі ЗМІ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ