Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Клінтон і Трамп виграли праймеріз в Міссісіпі

9 березня, 2016 - 10:51
Фото Reuters

Кандидати в президенти США Хілларі Клінтон і Дональд Трамп у вівторок, 8 березня, перемогли на первинних виборах в штаті Міссісіпі. Про це пише dw.com.

Колишній держсекретар США Клінтон здобула перемогу серед демократів, випередивши свого ключового суперника - Берні Сандерса.

Мільярдер Трамп, представник Республіканської партії, обійшов сенаторів Марко Рубіо і Теда Круза. Також, за даними американських ЗМІ, Трамп здобув перемогу на праймеріз в штаті Мічиган.

У той же день праймеріз у республіканців проходять, крім того, в штаті Айдахо і на Гавайських островах. Демократична партія проводить первинні вибори також в Мічигані.

Президентські вибори пройдуть в США 8 листопада 2016 року. Попереднє голосування з відбору кандидатів від Демократичної та Республіканської партій проводиться в форматі праймеріз в 36 штатах, кокусів - в 14. Остаточно імена кандидатів будуть названі на партійних з'їздах, які відбудуться в кінці літа.

Нагадаємо, Трамп і Клінтон також лідирують за результатами праймеріз "супервівторка".

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ