Народ, який вірить, що якась суміжна країна або імперія здобуде йому державу, ніколи не зможе стати на власні ноги і буде завжди паралітиком. А його політичні групи будуть задніми колесами для чужих агентур.
Олег Ольжич - український поет, археолог і політичний діяч

Лідери опозиційних партій зібрали мітинг у Луцьку

9 квітня, 2013 - 19:04
Фото: volynnews.com

У Луцьку опозиційний мітинг «Вставай, Україно!» розпочався на Київському Майдані, звідки волиняни рушили до Театрального Майдану, повідомляють «Волинські новини».

Перед тим лідери опозиційних партій Віталій Кличко, Арсеній Яценюк та Олег Тягнибок дали короткий брифінг для місцевих журналістів.

За порядком в центрі Луцька стежитиме сотня правоохоронців.

Перед початком маршу Арсеній Яценюк наголосив: те, що звільнення Юрія Луценка «дало впевненість в своїх силах і віру людям в те, що дійсно багато можна змінити», - інформує прес-служба «Батьківщини».

«Наша акція має за мету не тільки звільнення Юлії Тимошенко - тому що це одне з наших ключових завдань, - але й угоди з Європейським союзом, яку ми вимагаємо негайно підписати, і відставку президента Януковича», - наголосив він.

Голова фракції «Батьківщина» вважає, що акція дає результати: «Основний результат – це віра людей. Віра в можливість змін, у те, що саме народ України здатний зробити ці зміни в нашій країні».

За інформацією «Батьківщини» акція зібрала 10 тисяч людей.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ