Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети.
Катерина Білокур, українська художниця, майстер народного декоративного живопису

Хомчак заявив, що ЗСУ готові швидко реагувати на загострення ситуації на Сході

9 квітня, 2021 - 11:12
Фото ЗСУ

Збройні сили Україні готові до швидкого реагування на загострення воєнної ситуації на сході України та вздовж усього українсько-російського кордону.

Як передає Укрінформ, про це головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак сказав в прямому ефірі "Право на владу”.

"Збройні сили України готові до реагування як на загострення ситуації на тимчасово окупованих територіях, Донецькій і Луганській областях, так і вздовж усього українсько-російського кордону. У нас сплановані всі відповідні заходи для швидкого реагування на провокацій", – заявив Хомчак.

Він також наголосив, що ситуація контрольована, попри те, що останнім часом спостерігається посилення загострення.

"З нового року (2021 – ред.) спостерігаються періоди загострення на фронті на сході України, які характеризуються збільшенням кількості обстрілів снайперами Російської Федерації, провокацій, і, на жаль, втрат серед українських військових. Окрім цього, ми бачимо нарощування військ РФ поблизу державного кордону України. Проте це не значить, що навколо нашої країни "замикається кільце. Ситуація контролюється. Не варто вважати, що вона безвихідна", — підкреслив Хомчак.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ