Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

Антиугорські листівки на Закарпатті поширювали на замовлення з Росії, - СБУ

9 травня, 2021 - 22:23
Фото СБУ

Служба безпеки України заявила, що антиугорські листівки на Закарпатті розповсюджувалися на замовлення із Російської Федерації.

Про це повідомляє офіційний сайт СБУ. 

Організаторами поширення антиугорських листівок на Закарпатті виявилися троє осіб, двоє з яких – переселенці з Луганська. Зловмисники діяли на замовлення російських кураторів і погодилися на підривну діяльність за $500.

Фігуранти розклеїли листівки з погрозами угорській національній меншині в місті Берегово Закарпатської області.

В СБУ встановили, що на платіжну картку одного з фігурантів були перераховані кошти в російських рублях - близько $500 в доларовому еквіваленті.

У межах кримінального провадження, розпочатого за ч.2 ст.161 Кримінального кодексу України проведено низку обшуків за місцями проживання та затримання фігурантів. У ході слідчих дій, правоохоронці вилучили російську символіку, а також інші речові докази протиправної діяльності.

У межах кримінального провадження, усім трьох фігурантам повідомлено про підозру. Вирішується питання стосовно обрання їм міри запобіжного заходу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ