Тепер, коли ми навчилися літати у повітрі, як птахи, плавати під водою, як риби, нам не вистачає тільки одного: навчитися жити на землі, як люди.
Бернард Шоу, англійський драматург

В Іспанії завершився режим надзвичайного стану, люди святкували цю подію на вулицях

9 травня, 2021 - 20:18
Фото Reuters

Опівночі 9 травня по всій Іспанії завершився режим надзвичайного стану, який через пандемію коронавірусу запровадили у жовтні 2020-го. Тисячі людей вийшли на вулиці, щоб відсвяткувати це.

Про це повідомляє видання El Pais, передає hromadske.

Крім комендантської години, в Іспанії скасовують обмеження на подорожі між регіонами, а також дозволяють працювати ресторанам і барам до 23:00 з частковою заповненістю. Водночас місцева влада може посилювати карантинні обмеження.

Поліцейським, які патрулювали вулиці вночі 8 травня, довелося вимагати від людей розійтися додому. Деякі люди чекали в метро, щоби після опівночі вийти на святкування.

У Мадриді та інших містах деякі люди святкували завершення надзвичайного стану купанням у фонтанах. Поліцейським довелося втручатися — у фонтанах утворювалися натовпи.

Видання зазначає, що масові гуляння також відбулися у Барселоні, Севільї та інших іспанських містах. Здебільшого люди були без масок і не дотримувалися соціальної дистанції.

Скасування надзвичайного стану стало можливим через стабілізацію ситуації з новими випадками коронавірусу та темпи вакцинації. Однак, як пише видання, у Мадриді досі складна ситуація з COVID-19: у місті фіксують 317 випадків на 100 тисяч населення за останні 14 днів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ