Ми повинні бути відважними, не втрачаючи при цьому здорового глузду
Лех Валенса, польський політичний діяч, активіст і захисник прав людини

Асоціація кіноіндустрії України оголосила конкурс на участь у лабораторії кіномонтажу

9 липня, 2020 - 15:32
Ілюстрація з архіву "Дня"

Асоціація кіноіндустрії України за підтримки Українського культурного фонду оголосила конкурсний відбір фільмів для участі у міжнародній Лабораторії кіномонтажу в Україні.

Про це у Facebook повідомляє пресслужба асоціації.

«Лабораторія кіномонтажу в Україні відбудеться з 14 по 18 серпня 2020 року. Дедлайн подачі заявок – 30 липня», - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, 16 серпня в межах заходу також відбудеться відкрита лекція та дискусія на тему «Доходи та розподіл від міжнародного продажу та дистрибуції» із розкриттям та обговоренням кейсів/практик з міжнародного продажу та дистрибуції.

До участі в конкурсі приймаються українські ігрові повнометражні фільми, які перебувають у монтажно-тонувальному періоді. Відбір проєктів здійснюється відбірковим комітетом First Cut Lab у складі міжнародних експертів під керівництвом Метью Дарраса та Віма Ванакера.

Довідка «Дня»: First Cut Lab – це міжнародна Лабораторія кіномонтажу, до участі в якій лектори та консультанти залучають впливових міжнародних кінопрофесіоналів, серед яких артдиректори та відбірники фестивалів класу «А», дистриб’ютори, міжнародні агенти з продажу, досвідчені продюсери, режисери та режисери монтажу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ