Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Звинувачення Лукашенка не мають під собою підстав, - прес-секретар Зеленського

9 серпня, 2021 - 21:23
Фото з Вікіпедії

Звинувачення з боку білоруського президента Олександра Лукашенка, якого ЄС, США не визнають законно обраним, у підготовці на території України бойовиків, яких потім нібито направляють у Білорусь, не мають під собою підстав і спрямовані на відволікання уваги від внутрішньополітичної ситуації в країні.

Як передає "Інтерфакс-Україна", про це заявив прес-секретар президента України Сергій Никифоров.

"Президент наголошує на тому, що Україна бореться з бойовиками, а не тренує їх, як заявив Олександр Лукашенко. Заяви Олександра Лукашенка Володимир Зеленський називає безпідставними", - зазначив Никифоров під час поїздки у Миколаївську область, повідомляє прес-служба глави держави.

Він також наголосив, що зусилля української влади спрямовані на зміцнення безпеки в країні й повернення тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму.

На думку Никифорова, мета необґрунтованих заяв Лукашенка - відвернути увагу від внутрішніх подій у Білорусі.

"Кризу, що почалася після президентських виборів, можна розв'язати лише демократичним шляхом. Але Олександру Лукашенку забракло сміливості ним піти", - сказав він.

За його словами, Зеленський зазначає, що Україна залишається вірним другом білоруського народу, але не втручається в політичні процеси інших держав.

"Сподіваємося, що не буде недружніх кроків стосовно України з боку Олександра Лукашенка. Якщо ж будуть – це отримає негайну й потужну відповідь і нашої держави, і міжнародної спільноти", - зазначив Никифоров.

Раніше Лукашенко в спілкуванні з журналістами заявив, що на території України відбувається підготовка бойовиків, яких у подальшому перекидають на територію Білорусі, а також звинуватив українську владу в нелегальних постачаннях зброї до Білорусі.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ