Мої дорогі! Поставте собі питання: що про вас одного дня скаже історія?
Йосип Сліпий, український дисидент, єпископ Української греко-католицької церкви, кардинал Римо-католицької церкви

Фабрики Roshen призупиняють роботу в Росії

9 вересня, 2014 - 13:36

Кондитерські фабрики української компанії Roshen в Липецьку і Сенцово Липецької області з 15 вересня призупиняють роботу, повідомила старший менеджер ТОВ Roshen із зв'язків з громадськістю Ірина Вахоніна.

"Зупинка виробництва планується на два тижні. Саме на такий термін є запас цукерок на наших складах в Липецьку. Терміни відновлення виробництва будуть залежати від попиту на нашу продукцію. Справа в тому, що через політичну ситуацію в Україні попит на цукерки Roshen в Росії впав на 30%, і компанія зазнає величезних збитків", - сказала вона.

За словами Вахоніної, фахівцям і працівникам, зайнятим безпосередньо на технологічних лініях, виплачуватиметься 2/3 середнього заробітку за вимушений простій через провину роботодавця. Для технічного та обслуговуючого персоналу вводиться неповний робочий день. Фахівці яких професій і в якій кількості будуть залучатися до роботи, зараз вирішує керівництво фабрик.

Кондитерський концерн Roshen належить президенту України Петру Порошенко. На його російських фабриках в Липецьку і селі Сенцово Липецького району працюють близько 2 тис. осіб. Недавно Порошенко заявив про намір продати російські активи.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ