Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Казахстан готовий постачати Україні вугілля

9 жовтня, 2015 - 14:30
Фото прес-служби Президента

Питання співпраці України і Казахстану в енергетичній сфері та диверсифікації постачання енергоресурсів в Україну було одним із ключових під час переговорів в Астані, повідомили журналістам президенти Петро Порошенко та Нурсултан Назарбаєв.

«Буде цікаво побачити розвиток співпраці між НАК «Нафтогаз України» та АТ НК «КазМунайГаз». Найближчим часом будуть проведені консультації з енергетичних питань. Ми окремо зупинилися на постачанні казахського вугілля в Україну для забезпечення диверсифікації наших джерел енергопостачання», – сказав Петро Порошенко, повідомляє прес-служба Глави держави.

Президент поінформував, що в переговорах також взяли участь представники компаній, шахт. «Були детально відпрацьовані механізми співпраці, і сподіваємося, що це буде втілено у конкретних проектах і угодах», – зазначив Порошенко.

Президент Казахстану повідомив, що під час переговорів було визначено, якої саме марки вугілля потребує Україна. За його словами, деталі обговорюють компанії, які займатимуться цим питанням.

Крім цього, Нурсултан Назарбаєв зауважив, що існує можливість підтримки України нафторесурсами, і це питання також обговорюється.

Раніше повідомлялося, що Порошенко та Назарбаєв обговорили економічну співпрацю і "мінські угоди".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ