Мова — це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма нашого організовування. Мова — душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб…
Іван Огієнко, український вчений, митрополит, політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

Україна отримає ще 20 млн євро від ЄС на дешеві кредити малому бізнесу

9 жовтня, 2019 - 18:18
Фото: Facebook / PMHoncharuk

Кабінет міністрів України ухвалив рішення, необхідні для залучення 20 мільйонів євро кредитного фінансування на програми кредитування малого та середнього бізнесу.
Відповідні рішення ухвалили під час засідання уряду 9 жовтня, повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

Про це повідомляє видання Громадське.

«Прийняли рішення, яке в перспективі дозволить Україні отримати від Європейського інвестиційного банку 20 млн євро для кредитування малого та середнього бізнесу», — повідомив Гончарук.

Він також зазначив, що уряд змінив склад Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, винісши до неї новопризначених заступників міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Зазначимо, що ця комісія ухвалює рішення про запровадження антидемпінгових мит проти товарів з різних країн світу.

Напередодні ЄБРР та ЄС виділили 70 мільйонів євро на кредити малому та середньому бізнесу. Їх видаватимуть через три приватних банки.

Раніше ЄБРР виділив 40 мільйонів євро державному Укргазбанку для фінансування експортно-імпортних операцій та 100 мільйонів доларів Укрзалізниці.

Також повідомлялось, що уряд затвердив умови запуску спільного проєкту Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку щодо фінансування добудови лінії метрополітену у Харкові.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ