Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Уряд почав приватизацію ще двох великих компаній

9 жовтня, 2019 - 13:30
Фото з архіву ''Дня''

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов передав до Фонду державного майна дві державні компанії — Електроважмаш та Об’єднану гірничо-хімічну компанію.

Про це Милованов повідомив у Facebook.

«Вони рік або більше були в списку на приватизацію. Першу (Електроважмаш — ред.) притримували від передачі штучно, щоб продовжувати дерибанити активи. Друга (ОГХК — ред.) — улюблений клієнт НАБУ. Там схеми були не тільки від попередньої влади, а і від темних персонажів поза владою», — пояснив Милованов.

Електроважмаш — завод, що спеціалізується на виробництві турбо- та гідрогенераторів, єдиний в Україні постачальник комплектного електрообладнання для залізничного та міського електротранспорту.

Об'єднана гірничо-хімічна компанія — працює у видобувній галузі, має дві філії — Вільногірський гірничо-металургійний комбінат та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ