Найбільша і найважливіша частина виховання кожного — це те, що ми даємо собі самі.
Едвард Ґіббон, британський історик, член Парламенту Великої Британії

У кінотеатрі «Жовтень» пройшов показ документалок від програми «Голоси регіонів України»

9 жовтня, 2021 - 17:50

У кінотеатрі «Жовтень» відбувся показ документальних кінопроєктів від українсько-французької програми «Голоси регіонів України».

Міжнародна презентація-пітчинг розроблених проєктів 8 авторів-учасників пройшла 7 жовтня. Протягом червня організатори «Голосів Регіонів України» шукали креативні ідеї документальних фільмів. Вісімка ідей відібрана з Дніпра, Львову, Миколаєва, Сум та Харкова.

«Коли відбувається зустріч з чимось творчим, прекрасним, воно по закінченню перетворює твою сутність абсолютно на нову якість. Я щаслива, що долучилася до процесу, який мене надихав, надихає і дає враження на наступні кроки», – поділилась емоціями Анна Акулевич, кінорежисерка, менторка проєкту «Голоси регіонів України».

На заході були присутні українські та міжнародні продюсери.

«Важко сказати, хто сьогодні був більш натхнений – самі учасники чи ми. Кожен з цих проєктів має бути реалізований. Класна ідея «Голосів», мені здається це досить ексклюзивно так системно працювати з учасниками з багатьох регіонів. Це чудове відкриття», – розповідає Геннадій Кофман, креативний продюсер, співзасновник Docudays.

«Результат мене вразив. Адже хоча більшість учасників не мають досвіду в галузі кінематографії, вони зробили дуже глибокі і цікаві проєкти. Я відмітила декілька робіт, які мені б хотілось продюсувати і дати їм путівку в життя», – говорить Лариса Гутаревич, українська продюсерка, агентка культурної дипломатії, експертка при Раді Держкіно.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ