Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

Делегація ВМС Румунії відвідала ВМС ЗСУ для подальшої співпраці між флотами

9 листопада, 2018 - 09:20
Фото: mil.gov.ua

З 6 по 8 листопада в Одесі, делегація Морських Сил Збройних Сил Румунії на чолі з заступником командувача Морських Сил Збройних Сил Румунії контр-адміралом Міхаєм Панаітом відвідала Військово-Морські Сили Збройних Сил України.

 Зустріч було проведено з метою обговорення актуальних питань регіональної безпеки, розвитку співробітництва в Чорноморському регіоні, визначення пріоритетних напрямів двостороннього військового співробітництва, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України на офіційному сaйтi.

"Румунія наш найближчий партнер, який допомагає вітчизняному флоту перейти на стандарти НАТО", - зазначив заступник командувача ВМС ЗС України з бойової підготовки контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

В свою чергу заступник командувача Морських Сил Збройних Сил Румунії контр-адмірал Міхай Панаіт наголосив на готовності та виключній важливості розвитку співпраці між флотами Румунії та України.

В ході візиту іноземні гості оглянули малі броньовані артилерійські катери, флагман українських ВМС фрегат «Гетьман Сагайдачний» та відвідали військовий музей.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...