Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

Порошенко подякував США за розширення санкцій проти РФ

9 листопада, 2018 - 09:55
Фото: president.gov.ua ( Робочий візит Президента України з дружиною до США для участі у заходах 73-ї сесії Генасамблеї ООН, 25 вересня 2018 року)

Президент України Петро Порошенко подякував керівництву США за розширення санкцій проти юридичних і фізичних осіб Росії за порушення суверенітету і територіальної цілісності України.

Про це Петро Порошенко написав на своїй сторінці у Facebook.

"Вітаю розширення Вашингтоном санкцій проти юридичних і фізичних осіб Росії за порушення суверенітету і територіальної цілісності України в Криму і на Донбасі" - йдеться в повідомленні президента України.

П. Порошенко зазначив, що введені санкції це чіткий сигнал міжнародної підтримки України.

"Чіткий сигнал - усі, хто причетний до злочинної окупації українського півострова і гібридної агресії на Донбасі, не зможуть уникнути відповідальності. Думаю, що і наші інші партнери мають послідувати цьому прикладу" - зазначив П. Порошенко.

Президент України закликав світову спільноту до єдності в питанні санкцій тиску на Росію.

"Загальним трансатлантичним фронтом змусимо Кремль змінити свою поведінку, забрати своїх найманців з України, повернути вкрадені території і поважати міжнародне право. Вже протягом більше 4-х років нам вдається не тільки зберігати, але й посилювати санкційний тиск проти агресора" - підсумував президент України.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...