В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Каспаров назвав Nord Stream 2 "експортом корупції"

9 листопада, 2019 - 15:24
Фото Reuters

На Форумі вільної Росії, який відкрився у Вільнюсі, його керівник Гаррі Каспаров висловив думку, що в умовах глобалізації гібридна війна, яку веде Кремль, багато в чому є більш ефективною, ніж за часів СРСР, протистояння Заходу і Сходу.

«Процес глобалізації має і негативний аспект. Недемократичні режими стали невід'ємною частиною світової економіки. Дві третини населення Землі - недемократичні країни. Поняття «Заходу» в таких умовах стає розпливчастим. І гібридна війна, яку веде Кремль, є навіть більш ефективною, ніж раніше, за часів протистояння Сходу і Заходу», - сказав Каспаров.

Ще одним негативним аспектом глобалізації, за його словами, є «експорт корупції», який здійснюється Росією в демократичні країни, що видно хоча б на прикладі Nord Stream-2.

У суботу в Вільнюсі відкрився VIII Форум вільної Росії, в якому беруть участь відомі російські опозиціонери, правозахисники, а також активісти та експерти з України, США, Німеччини, Литви. У дні Форуму відбудеться 15 великих заходів, переважно дискусій.

Варто зазначити, що до Вільнюса, як зазвичай, прибули з Москви співробітники пропагандистських російських телеканалів, але в приміщення, де працює Форум, їх не пропускають. Акредитацію на участь в роботі Форуму, запитувану працівниками Посольства РФ в Вільнюсі, також не видали.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ