Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

У Львові стартував міжнародний салон «Високий замок»

9 листопада, 2019 - 13:29
Фото надано автором

У львівському Палаці мистецтв стартувала одна з наймасовіших мистецьких події року – міжнародна мистецька виставка осінній салон «Високий замок - 2019». Усі виставкові галереї на трьох поверхах заполонили різноманітні твори митців.

Цього року конкурсний відбір пройшло 120 художників, які презентують на салоні 150 робіт. Окрім представників майже кожного регіону України у виставці є також твори художників з Польщі, Білорусі та Азербайджану.

На експозиції представлено роботи виконані у різноманітних техніках та жанрах – від живопису і гобелену до сучасного плакату. А перший поверх відвели для творчості дітей, які роблять перші свої кроки у мистецтві.

Відзначиться цьогорічний салон і нововведенням. Його організатори планують започаткувати традицію, щоб він став майданчиком для обміну досвідом та виступів. Тому тут будуть проводити майстер-класи, запрошуватимуть видатних митців для розмов із студентами тощо.

Павло Паламарчук, Львів

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ