В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

У США хочуть завершити розслідування і перейти до імпічменту Трампа до Різдва

9 листопада, 2019 - 12:53
Фото Reuters

Демократи Палати представників США прагнуть завершити розслідування щодо президента США Дональда Трампа до 2020 року і перейти до голосування за початок імпічменту перед Різдвом.

Про це передає УНН з посиланням на The Hill.

Як пише видання, демократи зробили серію кроків, що сигналізують про закриття етапу розслідування, проведеного за закритими дверима, і перехід до другого етапу: обгрунтування необхідності імпічменту американської громадськості.

Слідчі Конгресу на чолі з головою комітету з розвідки Палати представників Адамом Шиффом, схоже, завершили збір останніх з 15 показань нинішніх і колишніх чиновників адміністрації Трампа. На цьому тижні вони почали публікувати тисячі сторінок стенограм цих бесід.

Крім того, наступного тижня демократи почнуть перші публічні слухання в своєму розслідуванні в рамках імпічменту, яке на сьогодні триває майже сім тижнів, і викличуть трьох дипломатів, які вже підтвердили, що Трамп, його особистий адвокат Руді Джуліані і їх союзники шукали "послугу за послугу" з Україною.

"Я думаю, що Палаті представників, не поспішаючи, але діючи оперативно і обдумано, слід поставити перед собою мету до Різдва вирішити цю проблему в Комітеті з розвідки і Комітеті із закордонних справ і нагляду, а також в Судовому комітеті і на трибунах", - повідомив член комітету па розвідки Палати Денні Хек в четвер увечері CNN.

Як повідомляв УНН, напередодні демократи в Палаті представників, які ведуть розслідування в рамках процедури імпічменту президента США Дональда Трампа, опублікували стенограми слухань двох свідків.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ