Не всяка людина здатна бути при владі, а лише така, що за природою своєю прагне до правди і справедливості.
Станіслав Оріховський-Роксолан, український письменник, оратор, публіцист, філософ, історик, полеміст, гуманіст доби Відродження

Уряд саботує призначення Уповноваженого з захисту української мови, - Княжицький

9 листопада, 2019 - 21:51
Фото Олександра КОСАРЄВА

Керівництво Уряду і Міністерства гумарнітарної політики далі саботують призначення Уповноваженого з захисту української мови, заявив голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький.

"Сьогодні День української мови. Зеленський уже майже її вивчив і це похвально, але більше для захисту мови нічого не зробив. Керівництво Уряду і Міністерства гумарнітарної політики далі саботують призначення Уповноваженого з захисту української мови. Хочуть позбавити українців зброї для захисту від агресора", - написав Микола Княжицький на сторінці у Facebook.

"Путін провів засідання Ради при президенті РФ з російської мови. Він її і очолює. Радник Путіна Володимир Толстой на засіданні зазначив: «Ведущаяся в так называемом цивилизованном мире война против русского слова, русского языка, позволяет рассматривать его как мощнейшее, грозное оружие, а значит, это оружие должно быть в полной боевой готовности»", - додав у своєму дописі Княжицький.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ