В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

Уряд саботує призначення Уповноваженого з захисту української мови, - Княжицький

9 листопада, 2019 - 21:51
Фото Олександра КОСАРЄВА

Керівництво Уряду і Міністерства гумарнітарної політики далі саботують призначення Уповноваженого з захисту української мови, заявив голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький.

"Сьогодні День української мови. Зеленський уже майже її вивчив і це похвально, але більше для захисту мови нічого не зробив. Керівництво Уряду і Міністерства гумарнітарної політики далі саботують призначення Уповноваженого з захисту української мови. Хочуть позбавити українців зброї для захисту від агресора", - написав Микола Княжицький на сторінці у Facebook.

"Путін провів засідання Ради при президенті РФ з російської мови. Він її і очолює. Радник Путіна Володимир Толстой на засіданні зазначив: «Ведущаяся в так называемом цивилизованном мире война против русского слова, русского языка, позволяет рассматривать его как мощнейшее, грозное оружие, а значит, это оружие должно быть в полной боевой готовности»", - додав у своєму дописі Княжицький.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ