Коли ти не станеш об'єднано в обороні своєї Вітчизни, то плакатимеш у московській неволі, як колись Ізраїль на ріках Вавилонських.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, творець і перший митрополит Київський і всієї України УАПЦ

В окупованому Криму ведеться системна політика стирання національної ідентичності українців

9 листопада, 2019 - 21:20
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, «День»

На території тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим окупаційною владою Російської Федерації ведеться системна політика стирання національної ідентичності українців через зменшення вивчення мови, історії, культури, традицій, нагадує Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим з нагоди Дня української писемності та мови на офіційній сторінці у Facebook.

“Не зважаючи на постанову Міжнародного Суду ООН від 19 квітня 2017 року, якою Росія була зобов'язана забезпечити доступність освіти українською мовою в Криму, окупаційна влада фактично знищила навчання рідною мовою для українців: кількість учнів в україномовних класах окупованого Криму стрімко скоротилася з понад 13 тис. дітей у 2013 році до майже 250 дітей у 2019 році”, - йдеться у дописі представнитства.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ