Почувати себе людиною, почувати себе тим, як ще колись казали, першим творінням Найбільшого Творця, почувати себе свідомим у всіх своїх вчинках та поступованнях — ось основна заповідь людини-европейця.
Улас Самчук, український письменник, журналіст і публіцист, редактор

Чим закінчиться зустріч в Парижі. Опитування "Дня"

9 грудня, 2019 - 14:41
Результати опитування

Опитування, яке нещодавно проводила газета «День» на своєму сайті, показало, що більшість відвідувачів ресурсу вважають зустріч в Парижі в нормандському форматі є черговою пасткою та програшем для України. Такої думки дотримуються 56% відвідувачів сайті, які взяли участь в голосуванні. Але існують й альтернативні думки.

«Я не вважаю, що зустріч в Парижі для України буде доленосною, - коментує «Дню» колишній міністр закордонних справ України Володимир ОГРИЗКО, - Тому я б тут не підвищував ставки. Позиція Росії ні в чому не змінилася і про це було заявлено з усіх можливих джерел. Якщо це не запланована гра щодо того, що Путін піде на якісь дрібні поступки типу обміну окремих військовополонених чи заручників та заяви про те, що вони готові домовлятися в майбутньому, то ситуація принципово не зміниться взагалі. Можливо буде обговорення питання розведення сил. Але все це постріл в порожнечу. Реально нічого не відбудеться. Тому вважаю, що ті 20%, які проголосували в опитування на сайті «Дня» за те, що зустріч закінчиться безрезультатно мають рацію. Треба давно усвідомити ким є Путін і чого варті перемовини з ним. І, якщо це усвідомить Зеленський, то це і буде головним результатом від зустрічі в Парижі».

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ