У мільйонів людей не може не пробудитися цікавість, розуміння, а потім і свідома праця на ниві піднесення рідної культури.
Олекса Тихий, український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи

У Єлисейському палаці розпочалася зустріч Зеленського та Макрона

9 грудня, 2019 - 16:38
Фото: president.gov.ua

Розпочалася зустріч Президента України Володимира Зеленського та Президента Франції Емануеля Макрона в рамках Нормандського саміту в Парижі.

Про це повідомляє Офіс Президента на сторінці у Тwitter.

Про те, що Президент України Володимир Зеленський прибув до Єлисейського палацу в Парижі та матиме в офіційній резиденції Президента Франції низку двосторонніх зустрічей, повідомляє прес-служба Офісу Президента на офіційному сайті

Також тут відбудеться зустріч чотирьох лідерів країн – учасниць Нормандського формату: Президента України Володимира Зеленського, Президента Франції Еммануеля Макрона, Федерального канцлера Німеччини Ангели Меркель і Президента Російської Федерації Володимира Путіна. Головне питання на порядку денному – обговорення подальших кроків і термінів встановлення миру на Донбасі.

Після завершення саміту буде підготовлено комюніке. Крім того, Володимир Зеленський візьме участь у спільній прес-конференції з лідерами Франції, Німеччини та Росії, запланованій за результатами зустрічі.

Прибуття Зеленського до Єлисейського палацу наживо транслював Офіс Президента на сторінці у Facebook.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ