Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Львівським військовим курсантам передали 4 тисячі книг

9 грудня, 2021 - 21:31

Сьогодні бібліотеці Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного передали 4 тисячі книг. Захід відбувся в межах всеукраїнської програми «Військо читає», яка створена і реалізується Громадською організацією «Реформація» у партнерстві з видавництвом «Наш Формат» та за підтримки Генерального штабу ЗСУ.

Як розповів голова ГО «Реформація» та ініціатор проєкту Владислав Кириченко, бібліотеки військових підрозділів, військових навчальних центрів, військових медичних закладів мають в своєму розпорядженні бідні фонди, укомплектовані застарілою літературою, що проповідує шкідливу радянську ідеологію. Тому ГО «Реформація» створила програму «Військо читає» з метою поповнення бібліотек військових підрозділів та військових навчальних закладів примірниками якісних книг українських та закордонних авторів, найкращими зразками сучасної військової, суспільно-політичної та науково-популярної літератури.

«У 2014 році мене вразив стан бібліотек військових частин. Чого там тільки не було: від мемуарів Леніна до спогадів маршала Жукова. І зовсім нічого з сучасної літератури. Потрібно було оновлювати фонди військових бібліотек. Тому ми вирішили підставити державі плече», - зазначив Владислав Кириченко.

Курсанти академії відтепер матимуть змогу прочитати не лише тематичні книжки українською мовою, а й твори з політології, мемуари та біографії відомих людей, класичну світову літературу, книги жанру нон-фікшн тощо.

Загалом до кінця 2021 року в рамках програми планується довести кількість книг, поставлених в ЗСУ, НГУ та військові учбові заклади до 50 000.

Павло Паламарчук, Львів, "День"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ