Найбільша і найважливіша частина виховання кожного — це те, що ми даємо собі самі.
Едвард Ґіббон, британський історик, член Парламенту Великої Британії

Вінниця отримала статус ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді»

9 грудня, 2021 - 12:41
Фото vmr.gov.ua

Під час саміту «Діти – 2021», який пройшов днями у Києві, Вінниця отримала міжнародну відзнаку ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді».

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав міський голова Сергій Моргунов, відзначивши, що місто стало одним з перших в Україні, кому присудили це почесне звання. Разом з Вінницею офіційний статус учасника Ініціативи отримали Бахмут та Львів.

«Для нас дуже відповідально бути частиною всесвітньої мережі громад, які створюють середовище, дружнє до дітей і молоді. Ця глобальна ініціатива ЮНІСЕФ об’єднує 35 муніципалітетів в Україні та понад 3000 – у світі», – повідомив каже Сергій Моргунов. – Важливо, щоб кожна дитина у Вінниці відчувала себе захищеною і мала всі умови для повноцінного та інклюзивного розвитку – у садочках, школах, клубах за інтересами і спортивних секціях. Щоб їм було комфортно у рідному місті».

Міський голова додав, що участь в ініціативі відкриває можливості для підтримки Фондом нових ідей у сфері молодіжної політики. Ключові напрями роботи щодо розвитку комфортного середовища для дітей і молоді відображені у Стратегії «Вінниця 3.0». До цього місто йшло три роки.

У 2018 році Вінниця стала учасницею глобальної ініціативи Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Громада, дружня до дітей та молоді». 5 жовтня 2018 року було підписано Меморандум про наміри та взаємодію між Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Вінницькою міською радою. 11 грудня того ж року Вінниця отримала статус кандидата у громади, дружні до дітей та молоді. А в 2019 році – виграла престижну премію «Child Friendly Cities Inspire Awards» серед найбільш дружніх до дітей міст у світі.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, "День"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ