...коли дві нації борються, то білі рукавички треба скинути.
Юрій Горліс-Горський, український військовий і громадський діяч, письменник, старшина Армії УНР

З нагоди 30-річчя дипломатичних відносин Британія та Україна проведуть Сезон культури-2022

9 грудня, 2021 - 13:34

Велика Британія та Україна проведуть UK/Ukraine Season of Culture 2022, щоб відзначити 30-річчя дипломатичних відносин.

Захід має на меті посилити культурні обміни та сформувати ще більшу кількість партнерств між двома країнами. Під час Діалогу із стратегічного партнерства в Лондоні 8 грудня 2021 року, Ліз Трасс, міністерка закордонних справ Великої Британії та Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України, анонсували двосторонній Сезон культури Британія/Україна 2022. 

У 2022 році Україна й Велика Британія відзначають 30 років дипломатичних відносин. Для святкування цієї річниці Британська Рада й Український інститут об’єднують зусилля в організації захопливого двостороннього культурного проєкту співробітництва – Сезону культури. З травня по листопад Сезон культури бере розмаїту спільноту митців, творців та освітян з обох країн для дослідження наших культур, нашої планети, наших взаємин із цифровими технологіями й того, яким виглядає майбутнє для всіх залучених у культурні процеси. Тема – Future reimagined/Сценарії майбутнього.

Сезону культури Велика Британія/Україна 2022 включатиме інтенсивну програму мистецьких подій. Захід розглядають як можливість представити Британію в Україні та Україну в Британії, долаючи географічну відстань між нашими державами завдяки найкращим проєктам у музиці, театрі, кінематографі, книговиданні, моді, візуальних мистецтвах і всьому обширі креативних секторів. Аудиторія зможе насолодитися цим через інноваційні офлайн-, онлайн- і змішані формати.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ