Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Матеріали "Наші гроші" долучені до справ щодо розкрадань в "Укроборонпромі", - САП

10 квітня, 2019 - 17:07
Фото Укроборонпром

Записи, оприлюднені у журналістському розслідуванні програми "Бігус інфо", щодо розкрадань на оборонному підприємстві було долучено до матеріалів кримінальних проваджень САП і НАБУ.

Про це повідомив голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає РБК-Україна.

При цьому матеріали були долучені лише 18 березня 2019 року.

"Щодо основного провадження по "Оптимумспецдеталь", яке стосувалось журналістського розслідування, ми можемо підтвердити: ті записи, які були оприлюднені, є частиною кримінального провадження, яке було передано з військової прокуратури в НАБУ 1 березня 2017 року. Про ці матеріали прокурори САП не знали. Вони не були долучені до проваджень по "Оптимумспецдеталь" та по Харківському бронетанковому заводу. Ці матеріали були долучені фактично лише 18 березня 2019 року. При чому, це було зроблено "тишком-нишком", з намаганням продемонструвати, що вони там були весь час", - повідомив Холодницький.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ