Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У КМДА шукають вибухівку, аноніми висунули низку вимог

10 квітня, 2019 - 16:42
Фото: dostup.pravda.com.ua

У будівлі столичної держадміністрації на Хрещатику в середу шукають вибухівку - до мерії направили вибухотехніків, кінологів і наряди поліції.

Як повідомляє "Информатор", від невідомих надійшло анонімне повідомлення про те, що будівлю КМДА збираються підірвати через 12 годин.

Про те, що будівлю Київської міської державної адміністрації "заміновано", стало відомо близько 16:00. Невідомі не тільки повідомили про вибухівку, але і висунули низку вимог. В анонімному повідомленні йдеться про те, що невідомі вимагають взяти під варту і заарештувати рахунки та майно першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського,  а також Ігоря Гладковського, Віталія Жукова, Андрія Рогозу, керівництва ДК "Укроборонпром" та директорів всіх державних підприємств.

Також невідомі вимагають "призначити всім винним в розкраданні оборонного бюджету максимальні строки позбавлення волі з конфіскацією належного їм майна та оприлюднити матеріали всіх кримінальних проваджень, пов'язаних з розкраданням коштів оборонного бюджету, в частині, яка не відноситься до інформації з обмеженим доступом". Більш того, анонімні відправники хочуть, щоб генпрокурор щотижня звітував про стан розслідування кримінальних проваджень.

За станом на 16:25 вхід огородили стрічкою, в будівлю нікого не впускають. Також почали евакуацію співробітників КМДА. На місці працюють правоохоронці і нацгвардійці.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ