Українські мечі перекуються на рала тільки тоді, коли гасло — Незалежна Держава Українська — перетвориться в дійсність і забезпечить отому ралові можливість зужиткувати рідну плодючу землю з її незчисленними багатствами…
Симон Петлюра, український державний і політичний діяч, голова Директорії УНР

Лікарня імені Мечникова рятує хворих на коронавірус

10 квітня, 2020 - 14:06
Фото: Укрінформ

Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. Мечникова почала приймати важких хворих з коронавірусною інфекцією. Цей медичний заклад займатиметься пацієнтами, які потрібують допомоги спеціалістів різного профілю з високою кваліфікацією. "Лікарня Мечникова вступила в нову еру своєї роботи. Ми лікуємо пацієнтів з коронавірусом, повідомив у соціальній мережі «Фейсбук» головний лікар медзакладу Сергій Риженко.

- Жінку привезли ​​з Першотравенська вчора о 18:40, на дев'ятий день хвороби. З тяжкою дихальною недостатністю. Насичення крові киснем всього 69% - загрозливий стан. Діагноз коронавірусної інфекції підтверджено методом ПЛР того самого дня. Всю ніч у реанімації рятували життя", - написав Сергій Риженко.

Одночасно він повідомив про інший тяжкий випадок. "Друга жінка - вагітна з важкою вірусною пневмонією - 8 квітня народила здорову дитину. Дівчинка. Вага 3,5 кг, зріст 51 см. Походження пневмонії уточнюємо", - додав головний лікар.

Всього на Дніпропетровщині 52 лабораторно підтверджених випадки коронавірусної інфекції. Майже половина з них - жителі невеликого шахтарського міста Першотравенськ, де нещодавно проходило навчання віруючих однієї з церков. На ньому були присутні більше 500 людей, які прихали не тільки з України, але й з-за кордону. Зараз в’їзд та виїзд з міста контролюють карантинні пости.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ