Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Президент Італії подякував Зеленському за допомогу в боротьбі з COVID-19

10 квітня, 2020 - 15:10
Фото ОПУ
Президент України Володимир Зеленський у телефонній розмові з прем'єр-міністром Італії Джузеппе Конте висловив щиру солідарність України з італійським народом, який наразі проходить через складні випробування в зв'язку з пандемією коронавірусу.
 
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.
 
"В Україні щиро вболівають за італійський народ. У цей складний момент Україна з вами. Справді вірю, що вже скоро Італія пройде цю кризу", - зазначив у розмові Зеленський, повідомляє прес-служба глави держави.
 
Зеленський переконаний, що спільні зусилля українських та італійських лікарів у боротьбі з пандемією стануть успішним прикладом двосторонньої співпраці та подолання спільних викликів.
 
Конте подякував за надану Україною Італії гуманітарну допомогу: направлення бригади лікарів і засобів дезінфекції. Співрозмовники обговорили практичні аспекти перебування українських лікарів в італійському регіоні Марке.
 
"Радий, що наші медики рятують життя італійців, працюючи пліч-о-пліч з італійськими колегами. Сподіваюся, це допоможе Італії наблизити перемогу над пандемією", - сказав президент України.
 
Він зазначив, що досвід, який отримують українські медики в Італії під час лікування хвороби Covid-19, є дуже цінним для України, яка також зіткнулася зі спалахом коронавірусу.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ