...Незгода у власних лавах є смертельнішою за ворожі мечі, а внутрішні розбіжності відчиняють двері іноземним загарбникам.
Карл Густав Еміль Маннергейм, державний та військовий діяч Фінляндії, президент Фінляндії

РФ приховує реальну ситуацію із COVID-19 в окупованому Криму, - Денісова

10 квітня, 2020 - 16:18
Фото: ua.krymr.com

На тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим продовжує загострюватись епідеміологічна ситуація. Проте окупаційна адміністрація приховує реальну ситуацію із захворюваність на півострові, повідомила український омбудсмен Людмила Денісова.

“Наразі дані країни-окупанта свідчать про більш ніж 3 тисячі осіб, які перебувають під медичним наглядом, з них майже 200 осіб – у медичних закладах. Підтвердженими є 28 фактів захворювання коронавірусом. У тимчасово окупованому м. Севастополі під медичним наглядом за місцем проживання перебуває 584 особи, підтверджено 5 фактів захворювання. Проте окупаційна адміністрація приховує реальну ситуацію із захворюваність на півострові. Після того, як 08 квітня у пацієнта лікарні м. Армянська підтверджено захворювання на COVID-19 увесь медичний персонал та пацієнтів відправлено на карантин. 09 квітня аналогічна ситуація відбулася у Севастопольській міській лікарні № 3. На сьогодні більшості осіб, що контактували із хворими в цих лікарнях не проведено тест на COVID-19. До того ж, медичні заклади на цій території не готові до боротьби з пандемією”, - йдеться у дописі Денісової на сторінці у Facebook

“Нагадую, що Російська Федерація, як держава-окупант має дотримуватися своїх зобов’язань за міжнародним правом, зокрема, передбачених статтею 55 Конвенції про захист цивільного населення під час війни 1949 року, статтями 11, 85 Додаткового протоколу до Женевських конвенцій 1949 року. Відповідно, держава-окупант повинна забезпечити населення півострову відповідним медичним обслуговуванням без допущення жодної дискримінації за політичними поглядами, віросповіданням, расовими чи етнічними ознаками”, - додала Денісова. 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ