У державців немає місця для філософії.
Томас Мор, англійський письменник, філософ, державний діяч, лорд-канцлер, Святий Римо-католицької церкви

В Бердичеві освятили меморіал “Слава Героям!”

10 травня, 2015 - 16:37
Цього року у Бердичеві всіх тих, хто поклав своє життя у різні часи, виборюючи право вільно жити на своїй землі, вшанували в особливий спосіб. За ініціативи міського голови Василя Мазура, на площі Соборній облаштовано меморіал «Слава Героям!», повідомляється на сайті «Бердичівські новини». Нагадаємо, що на благодійному концерті «Україна. Віра. Перемога», який відбувся в середині березня з метою збору коштів на спорудження меморіалу, бердичівлянам вдалось зібрати 175 тисяч гривень.  Тепер Вічний вогонь горит
Фото із сайта «Бердичівські новини»

Цього року у Бердичеві всіх тих, хто поклав своє життя у різні часи, виборюючи право вільно жити на своїй землі, вшанували в особливий спосіб. За ініціативи міського голови Василя Мазура, на площі Соборній облаштовано меморіал «Слава Героям!», повідомляється на сайті «Бердичівські новини». Нагадаємо, що на благодійному концерті «Україна. Віра. Перемога», який відбувся в середині березня з метою збору коштів на спорудження меморіалу, бердичівлянам вдалось зібрати 175 тисяч гривень.

Тепер Вічний вогонь горить в пам'ять про всіх тих, хто спить вічним сном, віддавши життя за Батьківщину: жертв Другої світової війни, загиблих на Майдані та полеглих на сході України. Освячення пам’ятника «Слава Героям» відбулося 8 травня, у День пам’яті та примирення. Символічно, що освячення меморіалу та спільну молитву біля нього здійснили священики різних конфесій .

А вчора, 9 травня, на площі, біля освяченого меморіалу «Слава героям!» зібрались бердичівляни, гості міста аби вшанувати подвиг ветеранів війни, подякувати за їх героїзм, за бойові і трудові подвиги в ім’я прийдешніх поколінь, а також висловити свою повагу теперішньому поколінню захисників України, вшанувати пам’ять загиблих героїв, які віддали життя за рідну Україну.

 

Оксана Климчук, Житомирська область

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

Новини партнерів

Loading...