Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

У Румунії створять євроатлантичний центр оборони НАТО

10 травня, 2021 - 22:31
Фото: Тwitter / Klaus Iohannis

У Румунії у рамках діяльності НАТО буде створено євроатлантичний центр оборони.

Про це під час спільної пресконференції з президентом Польщі Анджеєм Дудою у Бухаресті після саміту “Бухарестської дев’ятки” (B9) заявив президент Румунії Клаус Йоганніс, передає Укрінформ.

“Ми працюємо над створенням євроатлантичного центру оборони, який розташовуватиметься у Бухаресті”,- повідомив Йоганніс.

За його словами, під час дискусії президентів підкреслено, що дестабілізаційні дії Росії в регіоні викликають “занепокоєння і відчуття недостатнього рівня безпеки”.

Він наголосив, що нинішня безпекова ситуація у Чорному морі доводить: “НАТО й надалі має зміцнювати можливості з відлякування й оборони, особливо на східному фланзі, діючи разом від Балтійського до Чорного моря”.

Йоганнес зазначив, що НАТО має й надалі залишатися активним у східному сусідстві з метою зміцнення обороноздатності та можливостей східних сусідів реагувати на виклики, з якими вони стикаються.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ